מברגה מקדחה

לשימוש לפי דרישה אנו ממליצים על מקדחים אלחוטיים עם מנועים ללא מברשות (brushless) . אם אתם מעריכים קידוח והברגה מהירים, השתמשו במברג אלחוטי עם מנוע בעל 4 מוטות.

אם אתם מחפשים אפשרות חסכונית להידוק ברגים 

המברג האלחוטי 12-וולט באנגר ליתיום-יון הוא בחירה מצוינת. מברגים אלחוטיים כמו דגם זה זמינים עם ערכות סוללות עם מומנט עבודה של 28 N.m. גם אם אתם אינכם משתמשים במקדחה אלחוטית או במברג על בסיס יומי, אין צורך בקורס מעמיק בנושא וכל אחד מוכרח שיהיה לו דגם פשוט כזה בבית.

אם כבר יצא לכם להתנסות בעבר במקדחות פשוטות ואתם מעוניינים להתקדם

תוכלו לבחון את דגם DKCD20BL-LI . המברגה היא כלי מעולה להגברה פרודוקטיביות במשימות DIY קלות. זכרו שמברגים אלחוטיים מוגבלים מאוד בהשוואה למקדחים אלחוטיים ומניעי פגיעה, אשר שונים מאוד ביישומם. כלי זה מיועד למשימות אינטנסיביות יותר כגון קידוח ברגים לרהיטים בחבילה שטוחה או ברגי הידוק לצירי הדלת.

מברגה אלחוטית אינה זקוקה להרבה כוח או מהירות כדי לבצע משימות אלה. הגורם החשוב ביותר כאן הוא שהביצועים והמהירות הנדרשים על ידי מברגים אלחוטיים לצורך ביצוע משימה זו אינם ממש גדולים.

כאשר אתה משתמש במקדחה / דרייבר אלחוטי

זהו כלי רב-תכליתי המשלב יותר כוח, מהירות ומומנט מאשר המקדח / נהג האלחוטי. מקדחה מסורתית היא חלק יקר מכל אוסף כלים, אך ניתן להגזים במשימות קלות הדורשות אחיזה רכה. מקדח יכול לשמש כמברג פנימי, אך מקדח יכול לשמש גם לעבודות גדולות יותר.

מברגים חשמליים הם אלטרנטיבה מעשית

בין אם אתה עוסק בתור תחביב בעיצוב DIY או בעל עסק נגרייה מקצועי שרוצה כלי גיבוי שהוא יכול לשמור בכיס. מברגים חשמליים מהווים הקלה נוחה לכלל האנשים, ולטובים ביותר יש חביות דמויות נשק המכילות אינספור חתיכות של מברגים, כלומר אינך צריך לחטט כדי למצוא את המברג המתאים לעבודה.
למידע מורחב בנושא של מברגה 12v ומברגה מקדחה באפשרותך לבקר באתר deko-israel.co.il

מברג אלחוטי זה מושלם להברגת קופסאות חשמל

גופים, ברגים המשמשים למכשירי רכב ופנים, להתאמת דלתות, מנעולים, אביזרי ארונות והגדרות מכניות אחרות, ולהקשה. ייתכן שתוכל לסובב בורג בקיר גבס בעזרת אחד הכלים הללו, אך לא זה סוג העבודה שעבורו הוא מיוצר. מה שאני אוהב בכלי הזה הוא העובדה שהוא יושב חזק וניתן לכוונן אותו לכל זווית שצריך להתאים, אז זה נהדר לנגרות.

בנייה ועבודות שוטפות

העובדה היא שאין בורג אחר בבנייה או רווחים צמודים שיכולים לנצח מברג חשמלי טוב. כל בונה מחוספס אמיתי יגיד לך שהוא לעולם לא ייראה מת כשהוא אוחז במברג חשמלי, אך אנו מבקשים שתקבל השקפה אחרת. עם המברגים החשמליים הטובים ביותר שתוכלו להשיג, ה- DKED10Z1 יכול להפוך אפילו את עבודות הברגה הפשוטות לבשר טחון.
למידע נוסף על מברגות ומקדחות מבצעים 2021 ומברגה מקדחה יש לבקר באתר deko-israel.co.il

המקדחה הקלה ביותר לשימוש שני הוא ה – GCD16DU, והיא מתפקדת כמו מקדחה רגילה ומקדחת לקיר העץ כדי ליצור חורים להברגת ברגים (אני משתמש בברגי איקאה כדי להדק הכל).

היתרון המשמעותי בדגם זה הוא שמגיע כחלק מהסט ידנית אחיזה לצורך קיבוע ויציבות מהירות ואופן הקידוח, פעולה זו מאפשרת מתן של התנגדות כנגד המשטח וממקדת את דיוק הקידוח.

ידית קידוח – גם בסדנאות לכלי עבודה חשמליים

מוסכים ואתרי בנייה משתמשים בידית דו-מצבית שניתן לעבור למצב אקדח כדי למקסם את הרבגוניות של המקדחה. מקדחה אלחוטית, מפתח ברגים, מברג, מברג, פטיש, מקדחה, מקדחה זוויתית: ניתן למצוא כלי עבודה בבתי מלאכה, מוסכים או באתרי בנייה.

מוזמנים לראות גם את דגמי האח : DKID13Z3 & DKID13Z2

השלב הבא

מברגים אלחוטיים אינם דורשים כוח רב כמו נהגי קידוח או מנגנוני השפעה, אך הם זקוקים למספיק כח  בכדי לבצע את העבודה. אם אינכם מכירים מברגים אלחוטיים, עליכם לקחת בחשבון שיקולים אלה בעת הרכישה, כך שתוכלו לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם.

במידה ואתם חושבים לקנות מברגה שתשמש גם כמקדחה אך רוב העבודה שלה תיהיה כחלק מעבודת קידוח רציפה, אנו ממליצים להתייעץ עם אחד מאנשי המכירות שלנו באתר של דקו – ישראל, כך גם יהיה ניתן לבחון את האופציה האם מומלץ לכם דווקא לקחת פטישון במקום מקדחה.

 
למידע מורחב בתחום של מברגה מקדחה ומקדחה פטישון באפשרותך לגלוש לאתר deko-israel.co.il

למידע נוסף בנושא של מברגה דקו ומברגה מקדחה כדאי לבדוק כאן: deko-israel.co.il

דילוג לתוכן