לימוד מחול

אוניברסיטת אפלצ'יה בוגר אומנויות בריקוד אוניברסיטת אפלצ'יאן נוצרה כדי לאפשר לסטודנטים בעלי כישורים ותחומי עניין למצוא דרך להפוך את הריקוד לחלק קבוע מחייהם. התואר הראשון בלימודי מחול מאפשר לסטודנטים בעלי ניסיון קודם בריקוד ועניין רב בתחום אחר לשלב את שני הדיסציפלינות לאפשרות תואר אחת. סטודנטים הלומדים קורס ריקוד אחד או יותר יכולים להשלים פרויקט מחקר עצמאי בסטודיו למחול.
למידע נוסף בתחום של לימוד מחול כדאי לבדוק כאן: halelu.co.il

על התלמיד להרוויח עשרים ואחת שעות סמסטר של קורסי בחירה באולפנים למחול או מחוץ לבית הספר למחול (לדוגמה, כל התלמידים המתקבלים לבית הספר למחול מתקבלים לאודיישן כניסה חובה.

סטודנטים המעוניינים לשלב לימודי מחול בתכנית הלימודים הקיימת שלהם

אלו השוקלים תואר ראשון בלימודי מחול, או תחום אמנויות ומדעי הרוח הקשורים לרבות תולדות האמנות, לימודי תיאטרון, אומנויות הבמה או לימודי תרבות יקבלו את תעודת לימודי המחול… בניין בשיעור ריקוד מזדמן המוצע בייל מאז תחילת שנות ה-80, לימודי תיאטרון ומופע תמכו בתכנית מחקר מחול רחבת היקף מאז 2006. בשנת 2004, סיפקה CSUSM הזדמנות לסטודנטים קטינים ללמוד מחול, ותכנית לימודי הריקוד ממשיכה להתרחב לקהילה דינמית ומלוכדת בקמפוס CSUSM: בשנת 2017, לימודי הריקוד הפכו לתוכנית בית ספר לאמנויות. התוכנית לחינוך ולימוד ריקוד בקולומביה קול lege מציעה קהילה קפדנית יצירתית המעודדת תלמידים לחקור, ליצור ולנסח את האומנות הייחודית שלהם באמצעות ריקוד.

מחפשת ללמוד מחול בירושלים? הללו בית ספר למחול זה המקום בשבילך!

המגמה ללימודי מחול מעניקה לסטודנטים כלים לחקירה בין-תחומית של מבנים כוריאוגרפיים של ריקוד וכיצד הם מתפקדים כפרקטיקות חברתיות

היסטוריות, תרבותיות, כלכליות, פוליטיות ואמנותיות. מהמחקר ההיסטורי וההיסטורי של מחול ועד ביקורת תרבות ואתנוגרפיה של מחול, קורסים אלה מדגישים גישות שונות לתפקידו של המחול בתרבויות של חצי הכדור האמריקאי. התכנית מעסיקה סטודנטים למחול בהקשר גלובלי רחב יותר באמצעות לימודים המבוססים על תפוצות וטרנס-לאומיות, תוך התמקדות בנושאים הקשורים לכוח, תרבות, זהות, מודרניות, קיימות ותנועה חברתית. התכנית מציעה לימוד תרגול על פני מגוון דיסציפלינות, כולל לימוד מעמיק של תולדות המחול, קידום אומנויות, פדגוגיה וקריאה וכתיבה ביקורתית.

התכנית לתואר נוקטת בגישה מקיפה ובינתחומית למחול

שבה הסטודנטים יוצרים קשרים בין תחומים ובסופו של דבר מתנסים בריקוד ברמה עמוקה יותר ורב-ממדית. תכנית הלימודים של מכללת נצרת מדגישה את איך ולמה של ריקוד, ומספקת בסיס איתן לא רק פיזית, אלא תרבותית, היסטורית, אסתטית, יזמית, טיפולית, פדגוגית ופונקציונלית. הקורס מספק לסטודנטים בסיס מוצק בטכניקות ריקוד ודיסציפלינות ריקוד, תוך עידוד חקר התחום המשני באמצעות מקביל ראשוני או משני שניתן לשלב עם הריקוד כדי לשפר הזדמנויות תעסוקה עתידיות. Jazz Dance IV נותן לתלמידים את ההזדמנות לתרגל תנועות מורכבות יותר, תוך בנייה על המיומנויות שרכשו מניסיון טכני ג'אז קודם.

תוכניות הריקוד של מכללת פולסום לייק פולסום לייק קולג' מספקת לסטודנטים את ההזדמנות לפתח מיומנויות וידע רחב של ריקוד בין-תחומי

קריירה, לרבות משחק, הוראה, הכשרת מורים, כוריאוגרפיה, בעלות על סטודיו לריקוד, פדגוגיה, טיפול בתנועת ריקוד וניהול אמנויות לא מסחריות, יוזמות או משפרות את הבנת התלמידים לגבי אפשרויות הקריירה הנתמכות על ידי תכנית לימודים קפדנית מבחינה אקדמית שתחזק את המנהיגות והביקורתיות שלהם. כישורי חשיבה. הכן את התלמידים להצלחה בבית הספר ובמקום העבודה. התלמידים יעסקו בחקר תנועות ריקוד בתיאטרון מוזיקלי, ילמדו אסטרטגיות אודישן, וישלבו סגנונות וטכניקות ריקוד בתרגול כוריאוגרפי, שיגיעו לשיאו בהצגה רשמית של כוריאוגרפיה קבוצתית. הקורס נלמד על ידי מבקר מחול עבור הניו יורק טיימס, ומציג את השיטות שחווים התלמידים בתגובה לז'אנרים שונים של ריקוד מוקלט והופעות חיות בעיר ניו יורק על ידי עיון ביצירות ריקוד טיפוסיות. .

קורס זה מציע לסטודנטים את ההזדמנות לחקור את ז'אנר התיאטרון המוזיקלי

כולל תנועות ריקוד, טכניקות אודישן, יסודות שירה ומשחק, ולנתח את המושגים התיאורטיים הבסיסיים הקשורים למחזמר האמריקאי הראשון של תחילת המאה ה-20 . התלמידים יכולים להתנסות בסגנונות ריקוד שונים, ותוכנית ההפקה השיתופית הדינמית מציעה חווית הופעה וכוריאוגרפיה למופת. הזדמנויות להופעה וכוריאוגרפיה במסגרת התוכנית כוללות קונצרט ריקוד אביב שנתי המציג את יצירותיהם של סטודנטים וסגל, שתי מצגות "ערב ריקוד" לא פורמליות בשנה, קונצרט בינתחומי דו-שנתי ואירועים חברתיים שונים לאורך השנה. הפקולטה התוססת והמגוונת חולקת גישה הוליסטית, ממוקדת סטודנטים להוראת ריקוד, המסייעת לתלמידים לפתח מודעות ושילוב של גוף, נפש ורוח.

חקר יצירתי מתרחש בכל השיעורים ומתודלק באופן מלא על ידי כוריאוגרפיה

וקורס הפקת הריקוד שלנו מציע ניסיון מעשי בהעלאת רסיטל ריקודים. תכונות נוספות. סטודנטים למחול גם מעלים הפקות תיאטרון מוזיקלי בקשר לתכנית התיאטרון, שותפים עם בית הספר למוזיקה הייז להעלאת אופרות ומשתתפים במופעים בלתי פורמליים בקמפוס כמו חגיגת המגוון או בתים פתוחים "קבלת פנים". בין אם זה דוקטורט עתידי במחול או עבודה מקצועית בתחומים הקשורים לניהול מחול, לימודי ארכיון מחול, ספריות אמנות, דרמה או פרפורמנס, גם עבודת הגמר וגם עבודות הגמר עוברות מסלול לימודים קפדני ופיתוח פרויקטים מחקריים עצמאיים ויצירתיים . לאינטרסים של התלמידים. התואר הראשון ללימודי מחול היא תכנית גמישה המאפשרת לסטודנטים ללמוד מחול בסיסי וכן להתמקד בתחומים נוספים כגון תיאטרון, חינוך, בריאות, עסקים, פסיכולוגיה, תקשורת ועוד.

סטודנטים בתכנית המחול חייבים להשלים מינימום של 120 נ"ז עם ממוצע ממוצע של 2.5 בקורסי הליבה וממוצע ממוצע של 2.0 בסיום הלימודים

תוכנית לימודי הריקוד של אוניברסיטת קליפורניה בסן מרקוס (CUSM) אוניברסיטת קליפורניה בסן מרקוס (CUSM) שואפת לחשוף את הסטודנטים לתרגול וביצועים בריקוד עכשוויים בהקשרים חברתיים ופוליטיים משתנים. בהסתמך על מגוון תוכניות ומלגות אמנויות (במחול ופרפורמנס, אמנות, אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, פילוסופיה, מדע קוגניטיבי ותולדות המדע), נחקור מקרים של תנועה כאובייקט ושיטה מחקרית.

 

דילוג לתוכן